Žalanského 31/34
163 00 Praha 6 – Řepy
(u kostela sv. Martina)
tel: +420 235 300 103 - recepce
sms: +420 602 396 398
E-mail: blanka.litterova@gmail.comreplik breitling replik rolex

Vaše názory

19.9.2005

Dobrý den, mám velkou prosbu. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné nakupovat kosmetiku osobně – přímo od Vás, tedy ne prostřednictvím Vašeho e-shopu. Bydlím v Řepích a bylo by to pro mě nesmírně výhodné. Taky mě láká možnost, že byste mi mohla v případě nějakých nejasností hned poradit, např. který přípravek by byl pro mojí fenu nejvhodnější. Moc Vás prosím o sdělení, zda tato možnost přichází v úvahu a jsem Vám předem moc vděčná. Děkuji za Váš čas, strávený při vyřizování mého dotazu a přeji hezký den.

S pozdravem Jiřina Kubincová

Dobrý den, samozřejmě, že můžete nakupovat i u nás ve stříhárně, potřebujete-li však poradit s výběrem, můžeme se domluvit na určitou dobu, vezmete pejska s sebou, abych viděla kvalitu srsti a jistě se domluvíme a společně vybereme vše, co budete potřebovat.

Blanka Litterová

hr

12.1.2005

Dobrý den, srdečně Vás zdravím z Mostu. Musím pochválit Vaše internetové stránky, které se mi moc libí. Mám fenečku Jorkšíra a kdysi jsem si u Vás v Praze zakoupila pro ni nádherný obleček (něco jako mikynka). Samozřejmě s věkem z něho vyrostla a já často vzpomínám, jak ji ten od Vás hrozně slušel. Ráda bych si zase nějaký takový obleček u Vás objednala, ale bohužel jsem na Vašich stránkách našla jen svetříky a nic jiného. Objeví se na Vašich stránkách další výběr oblečků, z kterých bych si mohla vybrat nebo zatím zůstanete jen u zmíněných svetříků? Svetříky jsou sice moc pěkné, ale myslím si, že nesplńují to, co ty Vaše původní (tyto fenečky nemají moc osrstěnou spodní část tělička a jsou malého a nízkého vzrůstu), nemají dostatečně krytou zadní část tělíčka, např. močový měchýř, jehož léčba, věřte mi, je zdlouhavá a celkově dost náročná. Promiňte, toto není kritika, ale pochvala Vašich pěkně a vkusně šitých oblečků, které bych ráda doporučila i ostatním majitelům hlavně malých plemen. S pozdravem a přáním

Mnoho úspěchů v novém roce Jitka Kamarádová

Děkuji za Váš názor a pochvalu, oblečky samozřejmě vedeme a v brzké době budou i na našich stránkách ke koupi.

Blanka Litterová

hr

23.6.2004

Vážená paní Litterová,
Stránky máte super, přesně v tomto stylu si představuju naše stránky, začne se na nich pracovat příští týden.

Díky, zdravím, Chromčáková

hr

16.6.2004

Milá paní Litterová, zdravím Vás z Karlových Varů.

Jsem ráda, že Vám chov pejsků i obchod stále dobře funguje.Právě jsem viděla vaše stránky – tak hodně štěstí s novou fenečkou!
Zaujala mně nabídka zboží – mezi níž jsem našla kartáč, který už delší dobu sháním. Měla jsem od Vás kdysi takový, či podobný a byl skvělý, jenže zub času se na něm už dost podepsal. Byl od J.P.Hery. Ten co jsem si objednala je doufám podobné kvality. Ještě jednou vás zdravím a někdy nashledanou!

H.Marvanová

hr

4.3.2004

… jsem velmi ráda, že jsem na Vás objevila kontakt. Jak jsem již v telefonu uvedla, uchvátil mě Váš Arnýsek. Již delší dobu uvažuji o pořízení pejska, ale pořád jsem se nemohla rozhodnou kterého. Nakonec mě zaujala rasa yorkshirského terriera a přes kolegyni, která je sama chová jsem se o těchto pejscích hodně dozvěděla. Následně dozrálo i rozhodnutí si tohoto pejska pořídit.
Jelikož jsou Vaši pejsci naprosto úžasní, chtěla bych Vás požádat o pomoc při výběru toho správného pejska a případné rady.
Ráda bych se za Váma zastavila, takže mi dejte vědět kdy se Vám to bude hodit.Ještě jednou moc děkuji a budu se těšit na setkání s Vámi i Vašimi pejsky

Ilona Salzburgerová

hr

14.11.2003

… musím říct, že když jsme se před asi dvěma roky rozhodovali pro další plemeno, které přibude k našim maltézáčkům a hovawartům, byli to právě vaši jorci, kteří mě hodně ovlivnili. I když do té doby nepatřilo toto plemeno k mým vyloženě oblíbeným, vaši pejsci jsou přesně má krevní skupina – moc se mi líbí – a to jak vzhledem, tak povahou. Vážně mě mrzí, že se k vám teď už nedostanu, vždy jsem se těšila:-) I když volba padla nakonec na jiné plemeno, vaši jorci jsou pro mě ti nejhezčí, přirostli mi k srdci! (I manželovi se právě ti vaši moc líbí). Přesně mi mluvíte z duše, že to chce být svá a jít svou cestou, výsledky se dostaví, jen se ten „vlastní rozum“ mnohým nehodí do krámu. Přeji též hodně úspěchů ve všech směrech :-)

Robert a Karla Němcovi

replik breitling replik rolex