Žalanského 31/34
163 00 Praha 6 – Řepy
(u kostela sv. Martina)
tel: +420 235 300 103 - recepce
sms: +420 602 396 398
E-mail: blanka.litterova@gmail.comreplik breitling replik rolex

Kosmetické rady

POTŘEBUJETE-LI PORADIT S VÝBĚREM, NEBO POUŽÍVÁNÍM KOSMETIKY PRO VAŠEHO PEJSKA, NEVÁHEJTE A OBRAŤTE SE NA NÁS. STAČÍ JEN ZASLAT E-MAIL S DOTAZEM.

hr

Dobrý den,
pořídila jsem si štěňátko Barevného boloňského psíka a ráda bych věděla, jak staré by mělo být,když bych ho k Vám měla vzít na první návštěvu.

Děkuji Justýna Trávníčková

Dobrý den,
nejlépe bude, když přijdete poprvé hned pár dnů po koupi pejska, max ve 3 měsíci a začneme pravidelnou údržbou. Je to důležité do budoucna pro další údržbu srsti, při této první návštěvě se dle stavu srsti domluvíme, jaký plán péče právě pro Vašeho pejska vytvoříme, můžete se při té příležitosti domluvit se sřihačkou na používání vhodné kosmetiky.

Blanka Litterová

hr

Přeji hezký den.
Obracím se na Vás s žádostí, zda-li neexistuje nějaký přípravek pro snadnější vytrhávání chloupků z uší pejsků. Již 9 let při této činnosti trpím zároveň s mým psem (Boloňský psík). Nedávno jsem na internetu četla zmínku o nějakém pudru, bez něhož si majitelka pejska již nedovede představit vytrhávání chloupků, ale zatím se mi nepodařilo něco takového objevit. Předem děkuji.

S pozdravem Y.Urbanová Pardubice

Dobrý den,
samozřejmě, že Vám pomohu, jedná se o pudr od Bio Groom ( mimochodem lepší výrobek ani neznám, funguje perfektně), nabízíme ho i na našich stránkách a máme ho i skladem, takže se klidně podívejte na námi nabízenou kosmetiku a objednejte si ho. Budete-li potřebovat ještě s něčím poradit, jsem tu pro Vás.

Blanka Litterová

hr

Téma: Proč používáme v salonu právě kosmetiku BEA ?

Kosmetiku BEA používáme v našem salonu již velmi dlouho a mohu říci, že k plné spokojenosti zákazníků. Tuto kosmetiku používáme jak ke koupání našich zákazníků, tak doporučujeme majitelům našich zákazníků k dalšímu použití doma a tuto kosmetiku jim rádi prodáváme.

Kosmetika dle našeho používání plně splňuje požadavky a hlavně jiné nároky psí kůže a srsti oproti lidské kůži a vlasům.

Ani cenová relace není vysoká, tudíž doufáme, že lidé již konečně přestanou kupovat a používat na své miláčky lidskou kosmetiku, která není až tak vyhovující. Ani při velmi častém používání nebyly námi zjištěny nepříznivé účinky na kůži a srst, ba naopak.

Jak jsem na tuto kosmetiku přišla ? : Samozřejmě, že v našem salonu používáme kosmetiku od více výrobců, hlavně cizích, ale chtěla jsem také něco z českého trhu, co by mělo kvalitu na vyšší úrovni. Koupila jsem před časem několik českých výrobků od různých výrobců a oslovila mě právě kvalita kosmetiky BEA, proto jsme u ní zůstali a rádi ji v salonu používáme.

Doufáme, že nové výrobky, které BEA připravuje, budou také na velmi dobré úrovni, a že si je zákazníci také oblíbí.

Všem majitelům chlupatých miláčků přejeme zdravou kůži a krásnou srst.

Blanka Bubníková-LITTEROVÁ
a kolektiv SALONU PSÍ KRÁSY

replik breitling replik rolex